Książka poświęcona marketingowi bibliotecznemu - zaproszenie do publikacji - Bibliotekarz Lubuski

Książka poświęcona marketingowi bibliotecznemu - zaproszenie do publikacji

SBPZapraszamy do udziału w publikacji książkowej przygotowywanej w ramach prac Komisji Zarządzania i Marketingu SBP.

Szanowni Państwo,
Staraniem Komisji Zarządzania i Marketingu SBP pod koniec 2021 r. ma się ukazać książka poświęcona marketingowi bibliotecznemu. Do współpracy zaprosiliśmy przedstawicieli ośrodków naukowych z całej Polski. Zależy nam jednak także aby w tomie znalazły się opisy projektów – wdrożeń marketingowych z konkretnych bibliotekh. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Zależy nam na tekstach przygotowanych przez specjalistów z działów marketingu, dyrektorów bibliotek, kierowników zespołów oraz wszystkich osób, które były odpowiedzialne za implementację projektów z obszaru marketingu w środowisku bibliotek różnych typów. Szczególnie cenne będą opisy dotyczące opracowywania i realizowania kampanii marketingowych, akcji reklamowych i promocyjnych w konkretnych placówkach bibliotecznych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy. Propozycje można zgłaszać do 20 kwietnia.

W imieniu Komisji Zarządzania i Marketingu SBP

Maja Wojciechowska