Ciekawe aranżacje przestrzenne Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łęknicy - Bibliotekarz Lubuski

Ciekawe aranżacje przestrzenne Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łęknicy

173661841 1126018521159013 9179165872203732941 nMiejska Biblioteka Publiczna w Łęknicy, mieści się w zabytkowym, prawie stuletnim budynku, siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury zwanym "Belweder".

Pałacyk jest bardzo dobrze położony, co ma bardzo duże znaczenie w dostępności czytelników i odbiorców wrażeń kulturalnych. Zmiany w bibliotece to sugestia nowej pracownicy Alicji Kwiatkowskiej. Odnowiony został Dział Dziecięcy, wymienione zostały regały na białe, bardziej przystępne dla dzieci w różnych wysokościach, zakupiliśmy skrzynie na skarby, stoliki i krzesełka, nowe kolorystycznie pasujące zasłonki, konik bujany, samochodzik, gry, książki dwujęzyczne to pomysł na poszerzenie wrażeń estetycznych i edukacyjnych. Miejsce jest przestronne, jasne i zachęca do przyjścia i pozostania na dłużej. Zachwyty jakie słyszymy od naszych czytelników są tylko dopełnieniem naszego szczęścia.
Wyposażenie działu dziecięcego zostało zakupione z wygospodarowanych pieniędzy przez MOK.

Pozdrawiam Bettina Kowalska-Targońska Dyrektor MOK.