Druga odsłona specjalnego Salonu Poezji z okazji Dnia Matki. - Bibliotekarz Lubuski

Druga odsłona specjalnego Salonu Poezji z okazji Dnia Matki.

187840072 4264971176854670 1051447085325403958 nSzanowni Państwo,

Już w niedzielę, 23 maja o godz. 17.00, Sala im. Janusza Koniusza, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, druga odsłona specjalnego Salonu Poezji z okazji Dnia Matki.

„Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz…” – ten cytat z wiersza „Spotkanie z matką” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego stał się tytułem najbliższego Salonu.

Wiersze z okazji Dnia Matki zaprezentują znani i lubiani zielonogórzanie oraz przyjaciele Biblioteki Norwida. Usłyszymy utwory, które dla swoich Mam wybrali uczestnicy.

Scenariusz, Gospodarz Salonu: Andrzej Buck

Wydarzenia odbędzie się hybrydowo. Zapraszamy także do udziału na żywo, przy czym informujemy, że liczna miejsc jest ograniczona. Wstęp przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Zachęcamy także do oglądania transmisji live na Facebooku Biblioteki.

Transmisja live – FB Biblioteki https://www.facebook.com/biblioteka.norwida/