Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Spotkanie DKK dla dzieci w Bibliotece w Jasieniu - Bibliotekarz Lubuski

Spotkanie DKK dla dzieci w Bibliotece w Jasieniu

Pomieszczenie biblioteki, w centralnej części widać ustawione cztery stoły, przy których siedzą dzieci i rysują. Przy jednym z krzeseł stoi mężczyzna i się uśmiecha. W tle ustawione regały z książkami, nad regałami zawieszone rysunki. 29 czerwca 2022 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Jasieniu odbyły się zajęcia w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Najmłodsi zapoznali się z książką Jakuba Tylmana "Misja Leona".

Wspólnie rozmawialiśmy na tematy ekologiczne a przede wszystkim na temat odpowiedzialnego postępowania z jedzeniem. Obejrzeliśmy krótki film ekologiczny. W drugiej części uczestnicy spotkania wykonali ekologiczne torby papierowe z wizerunkiem Leona - mądrej postaci z bajki. Nie zabrakło oczywiście poczęstunku, podczas którego dzieci miały okazję zintegrować się.
W zajęciach uczestniczyły również dzieci z Ukrainy, z czego bardzo się cieszymy! Liczba uczestników – 11. Zajęcia poprowadził p.o. dyrektora Łukasz Michałkiewicz.

BP w Jasieniu