Komiksy z Wydawnictwa Egmont - Bibliotekarz Lubuski

Komiksy z Wydawnictwa Egmont

Rozłożone na stole komiksy. W pierwszym rzędzie widać: Ernest i Rebeka, Kamila i konie, Star Wars, w drugim rzędzie: Sisters, w trzecim rzędzie: Studio tańca, Jonka, Jonek i Kleks, Ptyś i Bill, Lou!Dzięki uprzejmości Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Wydawnictwa Egmont zostały przygotowane zestawy komiksów dla bibliotek publicznych południowej części województwa lubuskiego. Biblioteki zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Działem Badań, Analiz i Metodyki Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon 68 45 32 619.