Zaproszenie na styczniowe konwersatorium bibliotekoznawcze - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na styczniowe konwersatorium bibliotekoznawcze

Plakat informacyjny dotyczący styczniowych konwersatoriów bibliotekoznawczych z Tomaszem KalotaWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 18 stycznia 2023 r. (środa) o godz. 10.00 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego — II piętro), prelekcję: „Regionalny GLAM jako model współpracy instytucji kultury”, wygłosi Tomasz Kalota z Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu.

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Link do transmisji: https://youtu.be/URAdxuR9ejY

Serdecznie zapraszamy.