Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Wielkanocne warsztaty plastyczne - Bibliotekarz Lubuski

Wielkanocne warsztaty plastyczne

Na stole ustawione są świąteczne pisanki, przyozdobione przez uczestników warsztatówBiblioteka Publiczna w Zielonej Górze – Filia w Łężycy co roku organizuje w przedświątecznym, wielkanocnym czasie wiele warsztatów plastycznych dla różnych grup wiekowych.

Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i cieszą się niezwykle wielką popularnością, dlatego wydarzenia te nie znikają z corocznego bibliotecznego kalendarza. Jak co roku uczestnicy zajęć mogą liczyć na plastyczny rozwój, szereg najrozmaitszych pomysłów, bogactwo materiałów, a także ciekawe spędzenie wolnego czasu. Do tego dochodzi poznawanie nowych technik wykonania wielkanocnych pisanek, bądź wykorzystanie dotychczas poznanych technik, gdyż na przestrzeni lat odbyło się wiele takich warsztatów plastycznych. Uczestnicy mogą pochwalić się bogatą kolekcją świątecznych pisanek i przyozdobić swój dom własnoręcznie wykonanymi pracami.

Daria Bednarek