Podsumowanie Tygodnia Bibliotek w Mediatece Światowid - Bibliotekarz Lubuski

Podsumowanie Tygodnia Bibliotek w Mediatece Światowid

5 osób trzy kobiety, dwóch małych chłopców. W tle stolik, na którym stoją kwiaty oraz regały z książkami. 15 maja 2023 r. w Mediatece Światowid odbyło się podsumowanie Tygodnia Bibliotek.

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia nagród oraz dyplomów dla najaktywniejszych czytelników naszej biblioteki, w kategoriach takich jak: dzieci, młodzież, dorośli oraz osoby korzystające z kodów Legimi udostępnianych przez Mediatekę Światowid. Następnie mieliśmy przyjemność wysłuchać wspomnień Pani Barbary Piętki ze spotkania z Wisławą Szymborską, dzięki którym czytelnicy dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o życiu poetki, laureatki literackiej Nagrody Nobla. W imprezie udział wzięły władze miasta, bibliotekarze z Biblioteki w Sulechowie, Bojadeł, Klenicy, młodzież szkolna i mieszkańcy gminy Kargowa. Występ artystyczny Pani Mirosławy Koziołek uświetnił podsumowanie Tygodnia Bibliotek.

Mediateka Światowid