Mamo,Tato, w bibliotece na sportowo spędzam lato - Bibliotekarz Lubuski

Mamo,Tato, w bibliotece na sportowo spędzam lato

altDwa tygodnie "lata na sportowo" już za nami. Pierwsze dni zorganizowanego wypoczynku to integracyjne zabawy (wojaże w terenie), zawody sportowe, zajęcia manualne. Dzieci wykonały plakaty "Sport to zdrowie", makiety boisk sportowych, brały udział w wielu grach. W drugim tygodniu chodziliśmy na basen, odwiedziliśmy nasz LOK, gdzie Pan Włodzimierz zorganizował zawody strzeleckie. Zajęcia zakończyliśmy wspólnym grillowaniem i wesołą zabawą. W niedzielę 15lipca 2012 r. wspólnie z grupą ze Szprotawskiego Domu Kultury kibicowaliśmy zawodnikom meczu żużlowego Stelmet Falubazu Zielona Góra : Lotos Wybrzeże Gdańsk. Ze względu na duże zainteresowanie dzieci i rodziców zajęciami edukacyjnymi organizowanymi pod hasłem „MAMO, TATO, W BIBLIOTECE NA SPORTOWO SPĘDZAM LATO!"  od 13 do 24 sierpnia odbędzie się dodatkowa edycja. Uczestnikami będą dzieci w wieku szkolnym.
Jolanta Wawrzyniak