Wakacje w krainie baśni... - Bibliotekarz Lubuski

Wakacje w krainie baśni...

altDobiegły końca zajęcia wakacyjne w bibliotece w Wiechlicach. W tym roku spotkania odbywały się pod hasłem Wakacje w krainie baśni, bajek i bajeczek. Zajęcia miały na celu rozbudzanie potrzeb czytelniczych małych użytkowników bibliotek, rozwijanie ich wyobraźni i umiejętności plastycznych. Tematy spotkań pozwoliły na bliski kontakt dzieci z bohaterami z różnych bajek. Podczas spotkania ze smerfami tworzyliśmy makiety ich domków, malowaliśmy nasze ulubione postacie. Odwiedziliśmy świat Brzydkiego Kaczątka, tworząc makiety stawu.
Malując rękami bajkowe plakaty, puściliśmy wodze fantazji. Czas wolny wypełnialiśmy grami i zabawami. Dodatkowymi atrakcjami na zajęciach było wspólne przygotowanie sałatek oraz grillowanie. Spotkania upłynęły w wesołej i twórczej atmosferze. Każdy znalazł coś dla siebie.