Redakcja - Bibliotekarz Lubuski

Redakcja

Andrzej Buck dyrektor WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze; literaturoznawca, teatrolog, edytor, dziennikarz, bibliotekoznawca, autor książek i artykułów naukowych oraz prac dokumentacyjnych dotyczących teatru, autor adaptacji teatralnych i scenariuszy, twórca przeglądów, spotkań i festiwali teatralnych, redaktor czasopism, nauczyciel akademicki, doktor nauk humanistycznych.

Monika Simonjetz (redaktor naczelny, administrator strony BL) – starszy kustosz instruktor w Dziale Badań, Analiz i Metodyki WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze, ściśle współpracuje z bibliotekami publicznymi południowej części województwa lubuskiego, koordynuje Program Rozwoju Bibliotek i Biblioteka+ .

Joanna Wawryk (sekretarz) – absolwentka zielonogórskiej polonistyki ze specjalnością edytorską oraz studiów podyplomowych w zakresie informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na UZ, doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa.

Joanna Kret (redaktor strony BL) - kustosz w Dziale Badań, Analiz i Metodyki WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.