Przegląd Pasji Twórczych Bibliotekarzy 2016 - Bibliotekarz Lubuski

Przegląd Pasji Twórczych Bibliotekarzy 2016

altOrganizatorami Przeglądu Pasji Twórczych Bibliotekarzy 2016. 13. Wystawa Krajowa są Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach, Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Żary z siedzibą w Bieniowie i Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich działające przy GBP Gminy Żary i MBP w Żarach. Celem Przeglądu jest ukazanie sylwetek bibliotekarzy posiadających osiągnięcia w twórczości artystycznej i literackiej oraz mających zamiłowania kolekcjonerskie.
Jest to również okazja do integracji środowiska bibliotekarskiego oraz ukazania użytkownikom bibliotek naszych zainteresowań. Tegoroczna Wystawa jest kontynuacją wcześniejszych Przeglądów, w których początkowo swoje talenty prezentowali bibliotekarze lubuscy, a z biegiem lat swoją twórczość zaczęli przedstawiać bibliotekarze z dalszych części kraju. Dzięki wsparciu Pani Elżbiety Stefańczyk - Przewodniczącej SBP, patronat nad Przeglądem objął Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.
ZASADY UCZESTNICTWA PPTB 2016

Krzysztof Cymach