Seminarium bibliotekarzy 2016 - Bibliotekarz Lubuski

Seminarium bibliotekarzy 2016

altWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze informuje, że 30 marca 2016 r. odbędzie się SEMINARIUM DLA DYREKTORÓW I KIEROWNIKÓW BIBLIOTEK PUBLICZNYCH POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO. Zapraszamy do Sali Wykładowej im. Grzegorza Chmielewskiego (II piętro WiMBP). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.15.
Wszystkie biblioteki biorące udział w seminarium otrzymają materiały warsztatowe do zajęć w oparciu o książkę Agnieszki Ginko "Tutlandia", wydane w ramach serii "Materiały do zabaw z bohaterami książek wydawnictwa Media Rodzina". W ramach szkolenia prelekcje wygłoszą: Beata Leszyk - Kierownik Referatu Wydziału Ubezpieczeń i Składek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Marcin Książkiewicz - starszy inspektor kontroli Regionalnej Izby Obrachunkowej, Anna Królewicz-Spętany - kierownik Działu Instrukcyjno-Metodycznego WiMBP im. Z. Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, Agnieszka Ginko - autorka książek dla dzieci i publikacji edukacyjnych oraz instruktorzy Działu Badań, Analiz i Metodyki WiMBP w Zielonej Górze.
Prosimy wszystkich dyrektorów i kierowników bibliotek o obecność na seminarium i punktualność.
PROGRAM SEMINARIUM 2016