Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty - Bibliotekarz Lubuski

Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty

Gminne Centrum Kultury Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty w Kargowej (woj. lubuskie), Zarząd Oddziału Związku Literatów Polskich w Zielonej Górze, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, Stowarzyszenie Gmin Rzeczpospolitej Polskiej Region Kozła oraz Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne w Poznaniu ogłaszają XVII Ogólnopolski Kunkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty "Małe Ojczyzny - pogranicze kultur i regionów". Konkurs adresowany jest do wszystkich twórców profesjonalnych i nieprofesjonalnych, którzy zechcą podjąć interesujące wyzwanie literackie.
Celem konkursu jest pozyskanie wartościowych małych form prozatorskich, opisujących polską rzeczywistość inspirowaną twórczością Eugeniusza Paukszty. Konkurs adresowany jest do osób dorosłych oraz młodzieży w wieku 15-18 lat.

Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych