Konkurs recytatorski BARWY JESIENI - Bibliotekarz Lubuski

Konkurs recytatorski BARWY JESIENI

barwy_jesieni„Czerwone, złote, brązowe, liście jak z bajki kolorowe, płyną na wietrze jesiennym, a za oknem świat taki senny". Tymi słowami poety T. Dronia rozpoczął się konkurs recytatorski pt. „Barwy Jesieni" zorganizowany przez bibliotekarki: Marię Bednarek i Dorotę Klimejko. W konkursie udział wzięło 21. uczniów z klas II-VI. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe i prezentowali wiersze o tematyce jesiennej. Poziom artystyczny prezentacji wierszy był na wyrównanym poziomie. Jury w składzie: sołtys wsi Siecieborzyce Jadwiga Turek, nauczyciel nauczania zintegrowanego Halina Chaś, nauczyciel – bibliotekarz Maria Bednarek i Dorota Klimejko po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznało nagrody i wyróżnienia 11. osobom.

Dorota Klimejko