Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Bibliotekarz Lubuski - Bibliotekarz Lubuski

Artykuły

NARODOWE CZYTANIE JUŻ 5 WRZEŚNIA!

NArodoweW tym roku lekturą dziewiątej odsłony Narodowego Czytania będzie Balladyna Juliusza Słowackiego. Wydarzenie odbędzie się w pierwszą sobotę września. Biblioteki już teraz mogą zgłaszać swój udział w akcji.

Czytaj więcej...

Pokoloruj rzeczywistość!

100923529 2987451361350303 2916793250847129600 nEkipa Sulęcińskiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Sulęcinie postanowiła pokolorować rzeczywistość!

Czytaj więcej...

Majowe Wyzwania Czytelnicze

ZESTAW MKiDNNPRCIKOstatnie Wyzwanie Czytelnicze w tym roku szkolnym już za nami. Tym razem czytaliśmy książki, których bohaterowie są samodzielni.

Czytaj więcej...

Teatry polskie online: TEATR STUDIO

Teatr Studio 700x3421955–1971 Teatr Klasyczny
W roku 1945 w podziemiach kamienicy przy ulicy Marszałkowskiej 8 rozpoczęła działalność scena należąca do Miejskich Teatrów Dramatycznych.

Czytaj więcej...

Teatry polskie online: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy.

z15120471VTeatr Dramatyczny w WarszawieMocą uchwały Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 listopada 2012 roku w wyniku połączenia dwóch instytucji kultury: Teatru Dramatycznego m.st. im. Gustawa Holoubka i Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego z dniem 1 stycznia 2013 roku powstała nowa instytucja o nazwie Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy. Dwie główne sceny Teatru otrzymały odpowiednio nazwy: Scena im. Gustawa Holoubka (na placu Defilad 1) i Scena Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego (na ul. Kasprzaka 22).

Czytaj więcej...

Aktualny, 49 numer Bibliotekarza Lubuskiego

BL49

Dostępny jest kolejny numer „Bibliotekarza Lubuskiego” (1/2020). Ukazał się, jak zawsze, w Tygodniu Bibliotek. Pomimo szczególnego czasu i utrudnień w dobie pandemii dotrzymany został majowy termin wydania.

Czytaj więcej...

MUZEUM KSIĄŻKI ARTYSTYCZNEJ

logo bialeMuzeum - biblioteka "książek o książkach". Kompendium wiedzy na temat książki artystycznej. Edukuje, inspiruje i kreuje w dziedzinie książki i sztuki. Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi.

Czytaj więcej...

Planowanie przejazdów i podróży z e - Mocni

e mocniCzego dowiesz się dzięki szkoleniu?
Dzięki szkoleniu „Planowanie przejazdów i podróży” dowiesz się, jak zaplanować niedrogi i ciekawy wyjazd z wykorzystaniem możliwości, jakie daje internet. Damy Ci okazja do zastanowienia się nad tym, co dla Ciebie znaczy „udany wyjazd”. Powiemy, gdzie szukać miejsc, które warto odwiedzi. Nie zabraknie też bardzo praktycznych wskazówek i odpowiedzi na pytanie: o czym pomyśleć przed, żeby uniknąć kłopotów w trakcie podróży i móc się cieszyć wolnym czasem i atrakcjami na miejscu.

Czytaj więcej...

Podkategorie