Wydarzenia / Relacje / Opinie

Zdalne spotkanie DKK w Długiem

DKK zdalnie zbiorcze zdjęcie28 maja 2020 odbyło się nietypowe spotkanie DKK. Zajęcia miały charakter zdalny, co oznacza, że z moimi członkami Dyskusyjnego Klubu Książki kontaktowałam się poprzez aplikację Google Classroom.

Czytaj więcej...

Promocja tomiku "Kaczka z jabłkami" prof. Mariana Bugajskiego

KACZKAAZapraszamy w ramach cyklicznych Czwartków Lubuskich. 4 czerwca br., godz. 18.00 na promocję online tomiku wierszy „Kaczka z jabłkami” prof. Mariana Bugajskiego, językoznawcy, teoretyka komunikowania, medioznawcy, kierownika Zakładu Komunikacji Językowej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Moderator spotkania: prof. Małgorzata Mikołajczak.

Czytaj więcej...

Spotkanie DKK w Lesznie Górnym

IMG 044126.05.2020 r. odbyło się zdalne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w filii bibliotecznej w Lesznie Górnym.

Czytaj więcej...

Smaczna biblioteka ONLINE - podsumowanie Tygodnia Bibliotek

1Niespotykane potrawy i smaki, podróże i filmy, zagadki i konkursy bez wychodzenia z domu, w nietypowy sposób Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp. przygotowała wyjątkowe Menu i rozpoczęła XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Odbył się on pod hasłem “Zasmakuj w bibliotece” i trwał od 8 do 15 maja 2020 r., w tym roku z powodu panującej pandemii koronawirusa wyjątkowo bez obecności czytelników i użytkowników.

Czytaj więcej...

Czas się bać – w czytelniczej grupie

piotrowskiMiejska Biblioteka Publiczna w Witnicy zaprasza na siódme już wydarzenie z cyklu „Kwarantanna z pisarzem”. Bohaterem spotkania autorskiego-wideoczatu będzie twórca thrillerów Przemysław Piotrowski. Facebookowa grupa „Czytamy! – kwarantanna z książką”, czwartek 28 maja o godz. 18.00.

Czytaj więcej...

Ubierz się w książkę

97563803 640407696687531 371031521642938368 n14 maja w Parku Miejskim, w godzinach 11.00-17.00 w odbyła się plenerowa wystawa fotografii, które wzięły udział w tegorocznej i zeszłorocznej edycji projektu "Ubierz się w książkę".

Czytaj więcej...

Tydzień Bibliotek w Długiem

Prezentacja ZwB 2020W dniach od 8 do 15 maja 2020 w ramach Tygodnia Bibliotek, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece” i odbywał się wyłącznie w przestrzeni wirtualnej, bibliotekarze ze wszystkich stron Polski starali się różnymi kanałami dotrzeć do swoich Czytelników.

Czytaj więcej...

Pisarka w online

Jodko KulaMiejska Biblioteka Publiczna w Witnicy zaprasza na spotkanie autorskie-wideoczat z pisarką Elżbietą Jodko-Kulą. Odbędzie się ono w facebookowej grupie „Czytamy! – kwarantanna z książką” w czwartek 14 maja o godz. 18.00.

Czytaj więcej...

Z wizytą w domu pisarki Kasi Bulicz-Kasprzak

WITNICA30 kwietnia odbyło się piąte spotkanie autorskie – wideoczat organizowane przez witnicką bibliotekę w ramach cyklu „Kwarantanna z pisarzem”. Gościem facebookowej grupy „Czytamy! – kwarantanna z książką” była autorka kilkunastu powieści obyczajowych Kasia Bulicz-Kasprzak.

Czytaj więcej...

Podkategorie