Komunikaty

Nowe zajęcia w słubickiej Bibliotece

SZACHYW Bibliotece Publicznej w Słubicach przygotowano nową ofertę. Zajęcia gry w szachy poprowadzi instruktor szachowy Piotr Janoś i będą odbywały się w popołudniowe czwartki. Serdecznie zapraszamy!

Zespół BPMiG Słubice

BAJKI Z DŻUNGLI I OCEANU. Znamy zwycięzców wojewódzkiego projektu czytelniczego 2018

projekt2018 bez wrzesniaPodsumowany został wojewódzki projekt przygotowany w oparciu o książkę Agnieszki Ginko „Bajki z dżungli i oceanu”. Poziom nadsyłanych relacji z zajęć z bohaterami opowiadań był bardzo wyrównany. Autorka, analizując otrzymane materiały, wytypowała zwycięzców PROJEKTU. Doceniając wkład pracy i zaangażowanie bibliotekarzy oraz kreatywność uczestników, zwróciła uwagę na cykliczność zajęć i efekty podejmowanych działań.

Czytaj więcej: BAJKI Z DŻUNGLI I OCEANU. Znamy zwycięzców wojewódzkiego projektu czytelniczego 2018

ZAGRAJ W HOSORIĘ - zaproszenie do projektu

Plakat Zagraj w historię maleBiblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza do udziału w projekcie "Zagraj w historię". „Zagraj w historię” to nasz pomysł na uczczenie „Lubuskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości” pod patronatem honorowym Instytutu Pamięci Narodowej. Projekt skierowany jest do uczniów klas IV-VIII i nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli historii oraz nauczycieli języka polskiego z Gorzowa Wielkopolskiego i powiatu gorzowskiego.

Czytaj więcej: ZAGRAJ W HOSORIĘ - zaproszenie do projektu

Podkategorie