Komunikaty

Wielkanocne cudeńka w bibliotece

„Koronkowa Wielkanoc” to tytuł wystawy lokalnego rękodzieła artystycznego, którą już można podziwiać w oddziale dla dorosłych Biblioteki słubickiej. Autorkami prac są artystki z terenu powiatu słubickiego: Irena Rocha z Sułowa, Kazimiera Staniak z Drzecina oraz Danuta Golubska, Ewa Chrustowska i Stanisława Rosiak ze Słubic.

Czytaj więcej: Wielkanocne cudeńka w bibliotece

Warsztaty wielkanocne w Bibliotece w Słubicach

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza mieszkańców powiatu słubickiego na warsztaty wielkanocne. W przyjaznej przestrzeni bibliotecznej będzie można wykonać wielkanocne pisanki (21 marca) lub palmy (22 marca).

Czytaj więcej: Warsztaty wielkanocne w Bibliotece w Słubicach

BIENNALE EKSLIBRISU DZIECI I MŁODZIEŻY

Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 19 lat do udziału w XVII Biennale Ekslibrisu Dzieci i Młodzieży Żary 2018. Konkurs odbywa się od 1986 roku, a od 1996 roku jest wydarzeniem międzynarodowym.

Czytaj więcej: BIENNALE EKSLIBRISU DZIECI I MŁODZIEŻY

Pasje Szprotawian

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie trwa cykl wystaw "Pasje Szprotawian". W tym miesiącu przedstawiamy postać Asia Aftanas, zajmującej się prowadzeniem bloga recenzenckiego "PrzeCzytajka" (http://przeczytajka.blogspot.com/).

Czytaj więcej: Pasje Szprotawian

PRZEGLĄD PASJI TWÓRCZYCH BIBLIOTEKARZY

Po raz kolejny zapraszamy bibliotekarzy do publicznego zaprezentowania swojego dorobku twórczego na Przeglądzie Pasji Twórczych Bibliotekarzy  – 2018. 15.Wystawa Krajowa. Celem Przeglądu jest prezentacja sylwetek bibliotekarzy posiadających osiągnięcia w twórczości artystycznej i literackiej oraz mających zamiłowania kolekcjonerskie.

Czytaj więcej: PRZEGLĄD PASJI TWÓRCZYCH BIBLIOTEKARZY

Podkategorie