Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Nowe media - Bibliotekarz Lubuski

Nowe media

Czytelnia Dramatu w Norwidzie - kolejne spotkanie

138443082 698906214160813 4595175631334515711 nZapraszamy Państwa na styczniową i wyjątkową CZYTELNIĘ DRAMATU. Tym razem nasze myśli kierujemy w stronę Sąsiadów, Białorusinów. Poznajcie Wołodię. Wołodia jest kierownikiem robót budowlanych w przedsiębiorstwie Budstroj i namiętnie słucha pewnego radia...
Autor, Maksim Dośko zadedykował swój dramat "wierze w marzenia". Tej właśnie Wiary życzymy naszym Sąsiadom, jak i sobie.

Czytaj więcej: Czytelnia Dramatu w Norwidzie - kolejne spotkanie

Bezpłatny kurs online dla bibliotekarzy "Otwarte zasoby edukacyjne w praktyce"

CCFundacja Centrum Cyfrowe zaprasza do udziału w II edycji kursu internetowego dla bibliotekarzy "Otwarte zasoby edukacyjne w praktyce". Kurs skierowany jest przede wszystkim do pracowników i pracowniczek bibliotek (szkolnych, publicznych, pedagogicznych i akademickich), ale wziąć w nim udział mogą także edukatorzy i edukatorki, animatorzy i animatorki, pracownicy i pracowniczki domów kultury.

Czytaj więcej: Bezpłatny kurs online dla bibliotekarzy "Otwarte zasoby edukacyjne w praktyce"

Archipelag Pokoleń - bezpłatny kurs internetowy o współpracy międzypokoleniowej - edycja jesienna

archipelag listopad 20204Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji kursu internetowego „Archipelag Pokoleń” na temat współpracy międzypokoleniowej. Może właśnie teraz, w czasie pandemii, zaplanujecie przyszłe działania społeczne i międzypokoleniowe?

Czytaj więcej: Archipelag Pokoleń - bezpłatny kurs internetowy o współpracy międzypokoleniowej - edycja jesienna