Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Nowe media - Bibliotekarz Lubuski

Nowe media

Wakacyjna porcja przydatnych materiałów oraz zaproszenie na webinarium Kawa z Dwiema Siostrami Online!

dwie siostryDrogie Bibliotekarki, Drodzy Bibliotekarze,

Mamy nadzieję, że w te wakacje uda się Wam porządnie wypocząć i wrócić jesienią do pracy z nową energią na powakacyjne projekty i działania! My odpoczywamy aktywnie, bo przez cały lipiec trwać będzie u nas Wakacyjna Akademia Dwóch Sióstr ONLINE, do której Was serdecznie zapraszamy!
Tradycyjnie wysyłamy także porcję przydatnych informacji i inspirujących materiałów.

Czytaj więcej: Wakacyjna porcja przydatnych materiałów oraz zaproszenie na webinarium Kawa z Dwiema Siostrami...

PROGRAM WSPARCIA PROMOCJI

Instytut LiteraturyPolska literatura obfituje w wiele interesujących, ale nieznanych szerszej publiczności nazwisk. Wiele znakomitych książek nie dociera do zainteresowanego czytelnika, ponieważ mniejszym wydawcom często brakuje środków na odpowiednią promocję dzieł.

Czytaj więcej: PROGRAM WSPARCIA PROMOCJI

Instytucje kultury online: muzea sakralne - Muzeum Diecezjalne w Pelplinie

muzeumPoczątki zbiorów muzealnych diecezji chełmińskiej wiążą się nierozłącznie z pałacem biskupim, a szczególnie z osobą śp. ks. biskupa Stanisława Wojciecha Okoniewskiego, który w październiku 1925 r. mianowany został koadiutorem ówczesnego 81-letniego bpa Augustyna Rosentretera, a po jego śmierci objął rządy diecezji 4 X 1926 r.

Czytaj więcej: Instytucje kultury online: muzea sakralne - Muzeum Diecezjalne w Pelplinie