SEMINARIA POWIATOWE DLA BIBLIOTEKARZY - Bibliotekarz Lubuski

SEMINARIA POWIATOWE DLA BIBLIOTEKARZY

bibliowieciBiblioteka Wojewódzka w Zielonej Górze zaprasza na seminaria powiatowe dla dyrektorów i kierowników bibliotek publicznych oraz kierowników filii bibliotecznych. Pierwsze spotkania odbedą siię w pażdzierniku:
22 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Papuszy w Żaganiu dla bibliotekarzy z powiatów: żagańskiego i żarskiego
PROGRAM
23 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Soli dla bibliotekarzy z powiatów: nowosolskiego i wschowskiego
PROGRAM

Zgłoszenia w Dziale Badań, Analiz i Metodyki WiMBP Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 68 4532619 - do 7 października 2019. ZAPRASZAMY!