Odeszła Anna Kwapińska - Bibliotekarz Lubuski

Odeszła Anna Kwapińska

AKW poniedziałek 9 listopada 2020 roku odeszła nasza koleżanka Anna Kwapińska, wieloletni pracownik Biblioteki Norwida.

Pracę zawodową w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczęła 15 maja 1983 roku. Od 12 lat związana była z dziecięcą filią miejską – Filia nr 9, Biblioteka Bromby i Przyjaciół. Dzięki niezwykłej empatii, serdeczności i kulturze osobistej, zjednywała sobie, zarówno osoby starsze, jak i najmłodszych. Wszystkich jednakowo szanowała. Wszystkim starała się pomóc. W naszej pamięci pozostanie jak promyk słońca - zawsze uśmiechnięta, pełna ciepła i pozytywnej energii, niezmiernie koleżeńska i otwarta na drugiego człowieka.