Zapraszamy na szkolenie pt. „ Jak nas widzą, tak nas piszą – czyli o kreowaniu wizerunku biblioteki” - Bibliotekarz Lubuski

DBAIMSzanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne szkolenie (online)  2 grudnia, o godzinie 8.00.

Spotkanie będzie transmitowane z Sali im. Janusza Koniusza.  Prelekcję: „ Jak nas widzą, tak nas piszą – czyli o kreowaniu wizerunku biblioteki” oraz krótki komunikat o narzędziach komunikacji Microsoft Teams oraz ClickMeeting.

wygłosi nasza Koleżanka Pani Anna Urbańska -  Specjalista ds. public relations

Do odbioru szkolenia niezbędne są głośniki lub słuchawki. Link aktywacyjny do transmisji:

Wszyscy pracownicy Biblioteki Norwida proszeni są o uczestnictwo online, z potwierdzeniem obecności (rejestracja, aktywny udział w dyskusji).

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze

Agnieszka Sobiak - specjalista ds. szkoleń i promocji nowych idei bibliotecznych