Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Zlot fanek i fanów Ani z Zielonego Wzgórza - Bibliotekarz Lubuski

Zlot fanek i fanów Ani z Zielonego Wzgórza

Plakat promujący Zlot fanek i fanów Ani z Zielonego WzgórzaJeśli jesteś miłośnikiem Ani Shirley i chciałbyś atrakcyjnie spędzić popołudnie z osobami, dla których ta rozgadana dziewczynka z Zielonych Wzgórz jest ulubioną bohaterką literacką, koniecznie przyjdź na Zlot fanek i fanów Ani z Zielonego Wzgórza. Zapraszamy mamy i tatusiów z dziećmi, babcie i dziadków z wnukami – słowem wszystkie pokolenia. Gwarantujemy, że u nas nikt nie będzie się nudził! A jeśli jeszcze nie znacie Ani, to wydarzenie z pewnością pomoże Wam trochę lepiej poznać tę wyjątkową postać literacką.

Zlot fanek i fanów Ani z Zielonego Wzgórza odbędzie się w filiach przy Podgórnej 45 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze 25 lipca o godz. 16.30. Data nie jest przypadkowa, bowiem 26 lipca obchodzimy imieniny Anny.

W programie m.in.:

  • czytanie fragmentów najnowszego wydania książki, w tłumaczeniu Anny Bańkowskiej, Wydawnictwo Marginesy - "Anne z Zielonych Szczytów". Czytać będą dziennikarki, poetki, pisarki, blogerki oraz przyjaciółki Biblioteki: Zofia Mąkosa, Agnieszka Der, Zofia Popielecka, Małgorzata Nabel-Dybaś, Natalia Haczek, Agnieszka Ginko-Humphries,
  • turniej familijny,
  • quiz wiedzy o przygodach Ani Shirley,
  • konkurs na najlepsze przebranie,
  • zabawy, konkursy i koło fortuny Zgranej Rodziny.

Na zwycięzców konkursu na najlepsze przebranie oraz quizu wiedzy o przygodach Ani czekają zestawy książek: „Anne z Zielonych Szczytów”, „Anne z Avonlea”, „Anne z Redmondu” ufundowane przez Wydawnictwo Marginesy. Z kolei o atrakcje dla najmłodszych, którzy wezmą udział w wydarzeniu, zadba ZGrana Rodzina.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Zlocie fanek i fanów Ani z Zielonego Wzgórza, po prostu zadzwońcie do nas: Filie 4 i 9 – Biblioteka na Podgórnej tel. 68 45 26 334, 68 45 32 661.