Gry bez prądu w instytucjach kultury - webinarium - Bibliotekarz Lubuski

Gry bez prądu w instytucjach kultury - webinarium

Plakat informujący o sierpniowym szkoleniuZapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium zorganizowanym przez Stowarzyszenie Labib w ramach projektu Miesiące Tematyczne na portalu labib.pl. W sierpniu temat przewodni to „Rodzinnie i towarzysko? Tylko w bibliotece!”. Webinarium ph. „Gry bez prądu w instytucjach kultury” odbędzie się 16 sierpnia 2022 r. o godz. 11.00.

Podczas szkolenia Przemek Waczyński opowie o grach bez prądu oraz zaprezentuje ich rodzaje oraz sposoby wykorzystania ich w bibliotece.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. Link do rejestracji na szkolenie