Jak wykorzystać potencjał danych AFB - badanie funkcjonalności i wpływu bibliotek - Bibliotekarz Lubuski

Grafika przedstawiająca trzy grzbiety książek. Pierwszy szary - na nim biała litera A, drugi niebieski (najwyższy) - na nim litera F, ostatni grzbiet pomarańczowy - na nim biała litera B.Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza przedstawicieli wszystkich typów bibliotek na bezpłatne seminarium Jak wykorzystać potencjał danych AFB - badanie funkcjonalności i wpływ bibliotek, które odbędzie się 12 września 2022 r. - 10.00-14.00.

Program seminarium dostępny na stronie sbp.pl

Seminarium realizowane będzie online: Link do rejestracji

Źródło: SBP

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego