Zaproszenie na lutowe konwersatorium bibliotekoznawcze - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na lutowe konwersatorium bibliotekoznawcze

Plakat konwersatorium luty 2023Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 22 lutego 2023 r. (środa) o godz. 10.00 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego — II piętro WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: „Dworzec kolejowy, palmiarnia, galeria handlowa, pasaż uliczny, kino… jako inspiracja i remedium na zmierzch papieru i cyfryzację? O powstawaniu nowych przestrzeni bibliotek publicznych i ich tożsamości”, wygłosi dr Andrzej Buck — Dyrektor Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Link do transmisji: https://youtube.com/live/Gy78IdD-k3E

dr Andrzej Buck — Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze