Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Liryczny Świebodzin - Radość pisania” 2023 - Bibliotekarz Lubuski

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Liryczny Świebodzin - Radość pisania” 2023

LIRYCZNY ŚWIEBODZIN PLAKATSzanowni Państwo,
Biblioteka Publiczna w Świebodzinie zwraca się z prośbą o rozpropagowanie wśród czytelników, literatów i miłośników poezji informacji o organizowanym Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim.

Informacja:

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Liryczny Świebodzin — Radość pisania” 2023. Tegoroczny konkurs jest organizowany z okazji Roku Wisławy Szymborskiej i skierowany do pełnoletnich autorów. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie jednego wiersza o dowolnej tematyce i objętości 12-40 wersów. Do wygrania nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2000 zł! Termin nadsyłania prac upływa 15 maja 2023 roku. Uroczysta Gala Laureatów odbędzie się 16 czerwca w Bibliotece Publicznej w Świebodzinie!

Wiersze należy przesyłać na adres:

Biblioteka Publiczna w Świebodzinie
ul. Bramkowa 2
66-200 Świebodzin

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (68) 47 508 01 lub mailowo, przesyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu Radość Pisania

Formularz zgłoszenia do konkursu Radość Pisania