XXIV Przegląd Mistrz Pięknego Czytania - Bibliotekarz Lubuski

XXIV Przegląd Mistrz Pięknego Czytania

Plakat XXIV Przegląd Mistrz Pięknego CzytaniaRusza XXIV Przegląd: Mistrz Pięknego Czytania ph.: „Na tropie mistrzów". Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów klas 1-8 szkół podstawowych.

Wypełnione karty zgłoszenia należy dostarczyć do Biblioteki Pana Kleksa do 9 maja 2023 r.  - Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży, al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra. Terminy przesłuchań poszczególnych kategorii wiekowych zostaną umieszczone na stronie biblioteka.zgora.pl i Facebooku Dziecięcych Filii Biblioteki Norwida najpóźniej 12 maja br.

Poniżej przedstawiamy regulamin i kartę zgłoszenia:

Konkurs dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.