Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 17 maja 2023 r. - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 17 maja 2023 r.

Plakat maj 2023Szanowni Państwo,
zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 17 maja 2023 r. (środa) o godz. 10.00 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego — II piętro WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Współczesna recepcja twórczości Adama Mickiewicza wygłosi dr Joanna Wawryk z Uniwersytetu Zielonogórskiego.

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Link do transmisji: https://youtube.com/live/3eLI1irwGDk?feature=share

dr Andrzej Buck — Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
dr Przemysław Bartkowiak – Zastępca Dyrektora WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze