Z KSIĄŻKĄ NA LEŻAKU - Bibliotekarz Lubuski

Z KSIĄŻKĄ NA LEŻAKU

2023 plakat z ksiazka na lezaku mniejszyWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na letnie spotkania autorskie!

Spotkanie autorskie z Adamem Ruszczyńskim, historykiem i publicystą, połączone z promocją książki "Rzymowisko".
Spotkanie poprowadzi dr hab. Radosław Domke, prof. UZ
6 lipca, godz. 18.00, Pro Libris Café, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Ingą Iwasiów, literaturoznawczynią, krytyczką literacką, poetką i prozaiczką, profesorką nauk humanistycznych. Wydarzenie połączone z promocją książki "Późne życie".
Spotkanie poprowadzi dr Jolanta Fainstein
13 lipca, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie  z Alfredem Siateckim, prozaikiem, publicystą, reportażystą, autorem licznych powieści i słuchowisk, połączone z promocją najnowszej książki "Kocha, nie oczekując wzajemności".
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Ginko.
27 lipca, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Barbarą Wysoczańską, historykiem, autorką licznych powieści, połączone z promocją najnowszej książki "Aktoreczka".
Spotkanie poprowadzi Magdalena Faron.
3 sierpnia, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Jarosławem Barańczakiem, poetą, połączone z promocją tomiku "bruzdy wyryte rydwanem".
Spotkanie poprowadzi dr Mirosława Szott.
10 sierpnia, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Aleksandrem Rogozińskim, dziennikarzem, redaktorem i pisarzem, twórcą komedii kryminalnych i powieści obyczajowych. Wydarzenie połączone z promocją książki "Zemsta jest słodka".
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Sobiak.
17 sierpnia, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie online z Iren Rozdobudko, znaną ukraińską dziennikarką, autorką licznych powieści, thrillerów, książek detektywistycznych oraz tomików poezji.
Spotkanie poprowadzi Oksana Palii.
22 sierpnia, godz. 18.00, spotkanie online

Spotkanie autorskie z Jakubem Bączykowskim, połączone z promocją debiutanckiej książki "Stanie się coś złego".
Spotkanie poprowadzi Natalia Dyjas-Szatkowska.
31 sierpnia, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Projekt wspierany jest ze środków finansowych Lata Muz Wszelakich