Festiwal poetycki w Letnicy - Bibliotekarz Lubuski

Festiwal poetycki w Letnicy

FP programGminny Ośrodek Kultury w Świdnicy, Biblioteka Publiczna w Świdnicy oraz DKK Klub Miłośników Poezji zapraszają na poetyckie święto w Letnicy.

20 sierpnia 2023 r. w letnickim zborze odbędzie się FESTIWAL POETYCKI, którego program wypełniony będzie licznymi atrakcjami takimi jak: spotkania autorskie, akcja „Randka z poetą”, koncert zespołu Trupięgi, a także pierwszy w historii gminy SLAM POETYCKI.

Serdecznie zapraszamy!

14:30 - oficjalne otwarcie Festiwalu Literackiego oraz odsłonięcie Ławki Poetów

15:00 - akcja Randka z poetą (prezentacja lokalnych artystów)

15:30 - spotkanie literacko-muzyczne Wiktoria i Maciej Kałamarscy (Wrocław)