Azymut zaprasza bibliotekarzy na bezpłatne szkolenia i webinaria - Bibliotekarz Lubuski

Azymut zaprasza bibliotekarzy na bezpłatne szkolenia i webinaria

azymutAzymut zaprasza bibliotekarzy na bezpłatny cykl webinariów m.in. o fenomenie literatury Young adult, o promocji czytelnictwa, planszówkach oraz na prezentację nowości wydawniczych.

30 sierpnia 2023, godz. 11.00

Co nowego w książkach? Prezentacja nowości wydawniczych. Spotkanie online z wydawcami — sierpień 2023.

19 września 2023, godz. 11.00

Co nowego w książkach? Prezentacja nowości wydawniczych. Spotkanie online z wydawcami — wrzesień 2023.

21 września 2023, godz. 11.00

Young Adult w bibliotece. Bezpłatne warsztaty z Babą od polskiego. Prowadzenie: Aneta Korycińska.

Zapisy na webinarium: Young Adult w bibliotece

26 września 2023, godz. 11.00

Popularyzacja nauki w bibliotece. Wzór na ciekawość do kwadratu. Co czytać dla przyjemności na lekcjach przedmiotów ścisłych? Warsztaty z Fundacją Powszechnego Czytania. Prowadzenie: Karina Mucha, Katarzyna Wilk.

Zapisy na webinarium: Popularyzacja nauki w bibliotece

3 października 2023, godz. 11.00

Co nowego w książkach? Prezentacja nowości wydawniczych — październik 2023. Spotkanie online z wydawcami.

19 października 2023, godz. 11.00

Gry planszowe w bibliotece. Jak to rozegrać, żeby wygrać? Bezpłatne warsztaty dla bibliotekarzy i nauczycieli. Prowadzenie: Marcin Białecki.

Zapisy na webinarium: Planszówki w bibliotece!

7 listopada 2023, godz. 14.00

Kreatywne formy promocji czytelnictwa w bibliotekach. Bezpłatne szkolenie dla bibliotekarzy. Prowadzenie: dr Wanda Matras-Mastalerz.

Zapisy na webinarium: Kreatywne formy promocji czytelnictwa w bibliotece

15 listopada 2023, godz. 11.00

Co nowego w książkach? Prezentacja nowości wydawniczych. Spotkanie online z wydawcami.

Źródło: OSDW Azymut