Konferencja w Zielonej Górze - Bibliotekarz Lubuski

Konferencja w Zielonej Górze

BANEREK mniejszyWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, Komisja Prasoznawcza PAN, Oddział w Krakowie, Instytut Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Zakład Dziennikarstwa i Nauk o Mediach Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają do udziału w interdyscyplinarnej konferencji naukowej ph. MIASTO STARSZE NIŻ PRASA (2-4 października 2023 roku).

Miejsce konferencji: WiMBP im. Cypriana Norwida, al. Wojska Polskiego 9,

Szczegóły na stronie www.konferencja.norwid.net.pl