Szkolenie z systemu bibliotecznego MAK+ - Bibliotekarz Lubuski

Szkolenie z systemu bibliotecznego MAK+

MAK +Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Instytut Książki Zespół MAK+ zapraszają do udziału w szkoleniach z obsługi systemu MAK+. Spotkania odbędą się 26 września 2023 r. (wtorek). Najpierw o godz. 8:30 zostanie przeprowadzone szkolenie podstawowe, a później o godz. 11:00 szkolenie zaawansowane. Szkolenia będą miały formę spotkania on-line na platformie Zoom. Organizatorem szkoleń jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze we współpracy z Instytutem Książki Zespół MAK+. Szkolenie poprowadzi Paweł Suszczewicz, administrator systemu MAK+.

Szkolenie MAK + poziom podstawowy - program

Szkolenie MAK + poziom zaawansowany - program

Rekrutacja odbędzie się poprzez formularz na stronie: http://www.makplus.pl/index.php/szkolenia/zapisy-na-szkolenia