Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Warsztat Mozaiki Klimatycznej - Bibliotekarz Lubuski

Warsztat Mozaiki Klimatycznej

Plakat z zaproszeniem do wzięcia udziału w warsztatach Mozaiki KlimatycznejZapraszamy do udziału w ogólnodostępny kursie na moderatora/kę Mozaiki Klimatycznej organizowanym w ramach jednego z projektów FRSI. Po jego ukończeniu osoba uczestnicząca będzie mogła prowadzić samodzielnie warsztaty Mozaiki Klimatycznej w swojej bibliotece i przyczyni się do podnoszenia wiedzy o zmianie klimatu w swojej miejscowości.

Warsztat Mozaika Klimatyczna pozwala na poznanie kluczowych elementów nauki o klimacie, od wzrostu poziomu CO2 w atmosferze, po zakwaszenie oceanu czy zaburzenia obiegu wody. Warsztat ukazuje relacje przyczynowo — skutkowe oraz wpływ deregulacji naturalnych mechanizmów zarówno na ekosystemy, jak i życie ludzkie.

Kurs składa się z 2 części:

  • online (4, 5, 6 lub 7 czerwca) - 4 godziny warsztatu Mozaiki Klimatycznej,
  • stacjonarnie w Łodzi (17 lub 18 czerwca) - 8 godzin szkolenia stacjonarnego, które przygotuje Cię do pełnienia roli moderatorki/moderatora warsztatu Mozaika Klimatyczna.

Kurs zakończony jest certyfikatem uprawniającym do prowadzenia warsztatów Mozaiki Klimatycznej.

Aby wziąć udział w kursie należy wypełnić formularz: https://forms.office.com/e/89jPu5dbau

Regulaminu rekrutacji: https://tiny.pl/dw4bq

Więcej o kursie: https://www.bibliotekidlaklimatu.pl/aktualnosci/

Gorąco zachęcam do udziału w rekrutacji!